Скільки коштує смарт скло, характеристики

Дизайнерські проекти з впровадженням смарт стекол ще вдало використовуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, барів. Додатково, огорожі можуть дозволити врятувати експонати музеїв і картинних галерей від шкідливого впливу сонячних променів, а налагоджувати градус матовості дає можливість вживати цей матеріал і в автомобілебудуванні: для внутрішніх перегородок, вікон в люки і т.д.

Скільки коштує смарт скло, характеристики

Smart glass зі змінною прозорістю — плід прогресивних технологій, який всього одним натисканням кнопочки або пульта управління перетворюється з прозорого в непрозоре матове. Мобільні перегородки зі смарт скла тонкі, елегантні і без праці увіллються в кожен внутрішній інтер’єр. Розумне скло давним давно проявило себе на світовому ринку і сьогодні розташовується на піку затребуваності і у нас, завдяки простоти у використанні і простий метод роботи. "Як є" smart скло матове, але, після того як ми підключаємо електромережу, ми набуваємо моментальний перехід матового в прозоре електрохромноє скло з високою пропускною здатністю світла до 80%. Даний інноваційний, високотехнологічний продукт дозволяє втілювати в життя креативні і оригінальні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

смарт скло

Скільки коштує смарт скло — зона застосування, дизайнерські ідеї

Скло зі змінною прозорістю в дизайні місця роботи допомагає відтінити репутацію і респектабельність компанії. Інший раз відсутність приватності буває незручним для замовників, співробітників або керівництва — розумні прозорі офісні перегородки конференц-залу, за один клацання змінюють прозорість в залежності від Вашого побажання — стануть прекрасним варіантом! Місце відпочинку співробітників, вікна, двері, вітрини магазину, обідні зони і в тому числі і для домашнього кінотеатру — одні з найбільш популярних способів застосування "розумного скла". Технічні дані, пристрій і ціна на розумне скло при створенні не має кордонів і цілком залежить від побажань клієнта: це може бути віконце, перегородка для поділу квартири або значна прозора стіна за дуже доступною ціною в Україні.
C введенням смарт технологій в наше повсякденне життя, виникла можливість використовувати розумне скло змінної прозорості в наступних призначеннях:

  • конфіденційні приміщення. Для збільшення конфіденційності в переговорах з покупцем Вам вистачає просто-напросто скористатися спеціальним пультом і скло із змінною прозорістю зробиться матовим блискавично
  • проекційний екран. Розумне скло протягом менше 1 сек робиться прозорим / матовим і може бути використано для передачі презентації і передавати точне зображення з абсолютно будь-якого ракурсу
  • вітрини магазинів. Використовуйте і темну пору ефективно для торгівлі — Ваші відеоролики транслюються і трудяться на Вас навіть вночі! У денний час же потенційні покупці будуть споглядати товарний асортимент через безбарвне скло
  • душові кабінки. Розумні скла прекрасно можуть підійти для дизайнерського інтер’єру в ванних — ледь людина зачиняє за собою двері — скляні двері знаходить матовість
  • виставкове обладнання. У неповторне доповнення до виставкових зразків чудово підійде смарт-скло з нанесенням і опцією міняти колір
  • Смарт-скло для авто і смарт-скло в оздобленні в різноманітних його виконаннях

Скільки коштує смарт скло для віконних рам і дверей

Не тільки скляна перегородка може змінювати прозорість — двері або вікно в такій же мірі можна зробити з використанням смарт-скла. Маятникові, орні двері і розсувні двері на підставі розумного скла розташовують легкістю і прозорістю, зберігають корисну площу житла, а можливість монтажу вбудованих жалюзі, автозатемненням скла роблять їх особливо популярними в офісах фірм. Аналогічно мінлива прозорість вікна в сонячних кабінетах може швидко коригувати бажаний рівень сонячного світла — і ніякі фіранки і жалюзі більше не потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла навіть в непрацюючому варіанті не менш 60%.

Скільки коштує смарт скло для оформлення приміщення і зонування

Смарт скло дозволяє зберегти приватність, разом з тим регулюючи рівень освітлюватися зони. Смарт скло не пропускає приблизно 99% шкідливого для будь-якої людини сонячного випромінювання і не дає можливості вигоряти предметам меблів. Наші задоволені покупці помічають істотні енергозберігаючі якості, якість і естетичний зовнішній вигляд. З великим успіхом перегородки та вікна зі smart стеклами використовуються і в інтер’єрі приватних квартир, засклінні балконів, дахів зимових садів і т.д. Вони застосовуються для скління кімнат, підлог, балконів, горищ і ефектного поділу простору, що буде до душі безумовно кожному гостю.

Скільки коштує смарт скло

Скільки коштує смарт скло, виробництво і принцип діяльності

Розумне скло має в комплекті нехитрий електричний перемикач, який за допомогою дистанційного керування контролює ступінь прозорості. Вимикач може бути з легкістю інтегрований в систему розумного будинку, даючи Вам ще більший рівень контролю і зручності в будинку і зменшуючи час перемикання менше 1 секунди.

У підставі електрохромноє смарт скла знаходиться смарт-плівка, яка складається зі спеціальних заряджених рідких кристалів. Під впливом безпечного для оточуючих електричного струму кристали приймають упорядкований вигляд і змінюють свої светопроводящие характеристики. Якщо ж електроживлення відсутнє, кристали скла діляться в хаотичному порядку, заважаючи проникненню прямого сонячного або ненатурального світла. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це прогресивний продукт на ринку продажів України і в нашій компанії Ви можете не тільки замовити виробництво смарт скла для Вашого офісу, але і придбати смарт плівку для вікон високого виробничого якості. Для Вас ми підготували наступну модель обслуговування:

  1. Встановлюємо мікромодуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У комплекті Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або компактну сенсорну електропанель на стінку; управління деякими видами можливо через смартфон;
  3. Підключаємо регулятор, який формує сценарій роботи розумного скла (наприклад, вдень — прозоро, в нічний час — непрозоро).
смарт скло

Скільки коштує смарт скло в Україні

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого залежить, перш за все від бажаної площі. Ми легко порахуємо ціну для кожного клієнта і розумне скло купити не складе труднощів — просто залиште заявку на нашому сайті і отримаєте підрахунок менше ніж через годину! У нас ціна на смарт скло дешевше, ніж у конкурентів і Ви можете не хвилюватися про якість виконуваних нами послуг, оскільки у нас 1000+ задоволених клієнтів по всій Україні!

Оцените статью
Добавить комментарий