Смарт глас скло, характеристики

Дизайнерські ідеї з впровадженням смарт стекол також успішно експлуатуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, барів. Точно також, подібні огорожі дозволяють уберегти предмети мистецтва і картинних галерей від згубного впливу ультрафіолетових променів, а контрольований рівень матовості дає можливість використовувати цей матеріал і в автомобілебудуванні: для салонних перегородок, вставок в люки і т.д.
C впровадженням розумних технологій в повсякденне життя, виникла можливість вживати smart скло змінної прозорості в наступних напрямках:

  • секретні кімнати. Для підвищення приватності в бесідах з замовником Вам варто тільки просто скористатися пультом дистанційного керування і скло з автозатемненням стане матовим блискавично
  • презентаційний екран. Смарт скло за менш 1 сек робиться прозорим / матово-білим і може бути використано для передачі презентації і передавати чітке зображення з абсолютно будь-якого ракурсу
  • вітрини магазину. Використовуйте і нічний час ефективно для реалізації — Ваші рекламні ролики транслюються і працюють на Вас в тому числі і в темний час доби! У денний час же потенційні покупці будуть розглядати торговий асортимент крізь затьмарена скло
  • Душові кабіни. Cмарт-скла чудово можуть застосовуватися для дизайнерського рішення в ванних кімнатах — коли людина закриває за собою двері — скло знаходить матовість
  • виставкове обладнання. У неповторне доповнення до виставкових стендів чудово підійде смарт скло з малюнком і можливістю трансформувати колір
  • Смарт скло для авто і смарт-скло в інтер’єрі в різноманітних його виконаннях
Смарт скла для авто

Смарт глас скло для пластикових вікон і дверей

Часом не тільки скляна перегородка може міняти прозорість — вхідні двері або вікно таким же чином можна зробити із застосуванням розумного скла. Маятникові, орні двері і розсувні двері на базі смарт скла наділені мінімальною вагою і прозорістю, зберігають корисну площу будинку, а можливість монтування інтегрованих жалюзі, автозатемненням стекол роблять їх особливо затребуваними в представництвах фірм. Додатково непостійна прозорість вікна в світлих кабінетах може з легкістю коригувати бажаний рівень сонячного світла — і всякі фіранки і жалюзі більше не будуть потрібні! При цьому коефіцієнт пропускання сонячного світла навіть в непрацюючому режимі не менше 60%.

Смарт глас скло для інтер’єру і зонування

Смарт-скло дозволяє зберегти конфіденційність, спільно з тим регулюючи рівень освітленості ділянки. Розумне скло не пропускає приблизно 99% негативного для кожної людини сонячного випромінювання і не дозволяє вигоряти предметам меблів. Наші задоволені покупці помічають вагомі енергозберігаючі властивості, якість і витончений зовнішній вигляд. З великим успіхом перегородки та вікна зі smart стеклами використовуються і в інтер’єрі приватних будинків, засклінні балконів, покрівель зимових садів і т.д. Вони експлуатуються для засклення житлових приміщень, підлог, терас, мансард і ефектного зонування приміщення, що неодмінно припаде до смаку безумовно кожному гостю.

Смарт глас скло, виробничий процес і принцип функціонування

Смарт скло має в розпорядженні простий електричний вимикач, який за допомогою дистанційного регулювання регулює ступінь прозорості. Вимикач може бути швидко вправлений в комплекс розумного будинку, даючи Вам ще більший рівень контролю і комфорту в будинку і скорочуючи час перемикання менше 1 секунди.

В основі електрохромноє smartglass скла розташований смарт-плівка, яка складається з особливих заряджених рідких кристалів. Під впливом нешкідливого для людини електричного струму кристали приймають організований вид і змінюють свої светопроводящие якості. Якщо ж електроживлення відсутнє, частки скла розташовуються в хаотичному порядку, заважаючи надходженню прямого сонячного або штучного світла. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це сучасний товар на ринку збуту України та у нас Ви можете не тільки замовити виробництво розумного скла для Вашої оселі, а й придбати смарт плівку для вікон елітного якості. Для Вас ми підготували наступну модель обслуговування:

  1. Підключаємо мікромодуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У наборі Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або компактну сенсорну панель на стінку; регулювання окремими моделями можливо через телефон;
  3. Включаємо контролер, який задає сценарій роботи smart скла (як наприклад, днем ​​- прозоро, в ніч — непрозоро).
смарт скло

Смарт глас скло в Києві і інших містах

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого виходить, перш за все від бажаної площі. Ми легко розраховуємо ціну для кожного клієнта і смарт-скло купити не складе труднощів — просто залиште заявку на даному сайті і отримаєте кошторис менше ніж через годину! У нашій компанії ціна на смарт скло дешевше, ніж у конкурентів і Ви можете не хвилюватися про якість здійснюваних нами послуг, адже у нас 1000+ задоволених клієнтів по всій Україні!

Смарт глас скло — сфера застосування, дизайнерські ідеї

Скло з мене прозорістю в оформленні офісу допомагає зробити акцент на діловий імідж і серйозність компанії. Інший раз позбавлення приватності буває некомфортним для клієнтів, колег або дирекції — розумні суцільноскляні офісні перегородки конференц-залу, за одну мить змінюють прозорість виходячи від Вашого побажання — будуть прекрасним варіантом! Зона відпочинку кадрів, вікна, двері, вітрини магазину, обідні зони і в тому числі і для сімейного кінотеатру — одні з найбільш затребуваних напрямів використання "розумного скла". Технологічні параметри, конструкція і ціна на smart скло при створенні не має меж і повністю залежить від бажання замовника: це може бути віконце, перегородка для поділу офісного приміщення або повноцінна прозора стіна по найбільш вигідною вартості в Україні.

Смарт глас скло, характеристики

Смарт глас скло

Smart glass з мінливою прозорістю — результат інноваційних методик, який всього одним натисканням кнопочки або пульта перетвориться з прозорого в незворушне матове. Мобільні перегородки з смарт-скла витончені, ефектні і без праці впишуться в будь-який інтер’єр. Smart скло не перший рік зарекомендувало себе на світовому ринку і тепер розташовується на піку популярності і у нас, зважаючи на простоту в застосуванні і простому принципу роботи. За замовчуванням smart скло матове, але, як тільки ми підключаємо мережу, ми отримуємо блискавичний перехід непрозорого в прозоре скло з високою пропускною спроможністю освітлення до 80%. Даний інноваційний, високотехнологічний результат допомагає втілити в життя творчі та дивовижні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

Оцените статью
Добавить комментарий