Смарт скло на вікна, характеристики

Смарт скло на вікна, характеристики

Smart glass зі змінною прозорістю — продукт інноваційних технологій, який всього одним натисканням кнопочки або пульта управління перетворюється з прозорого в непрозоре матове. Пересувні перегородки з смарт-скла тонкі, стильні і з легкістю увіллються в будь-якій внутрішній інтер’єр. Smart скло давним давно проявило себе на світовому ринку і тепер розташовується на піку популярності і у нас, через легкості у використанні і простий метод роботи. За замовчуванням розумне скло матове, але, як тільки ми приєднуємо електромережу, ми набуваємо блискавичний перехід непрозорого в прозоре електрохромноє скло з високою пропускною здатністю світла до 80%. Такий інноваційний, високотехнологічний результат допомагає втілювати в життя креативні і дивовижні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.
Дизайнерські ідеї із застосуванням smart стекол крім того з успіхом використовуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, нічних закладів. Додатково, подібні огорожі можуть допомогти врятувати предмети мистецтва і картинних галерей від згубного впливу ультрафіолетових променів, а налагоджувати рівень матовості дає можливість застосовувати даний матеріал і в автомобільній галузі: для внутрішніх перегородок, вікон в люки і т.д.
C введенням розумних технологій в наше повсякденне життя, з’явилася здатність використовувати смарт скло непостійній прозорості в наступних областях:

Застосування смарт скла
  • секретні приміщення. Для збільшення приватності в переговорах з клієнтом Вам варто тільки просто скористатися пультом дистанційного керування і скло із змінною прозорістю виявиться матовим вмить
  • проекційний екран. Розумне скло протягом менше 1 секунди робиться прозорим / матово-білим і може бути застосовано для передачі презентації і передавати чітке зображення з будь-якого ракурсу
  • вітрини магазинів. Застосуйте і нічний час продуктивно для продажів — Ваші рекламні ролики транслюються і трудяться на Вас в тому числі і вночі! У денний час же потенційні клієнти будуть споглядати товарний асортимент через прозоре скло
  • Душові кабіни. Cмарт-скла досконало можуть застосовуватися для дизайнерського рішення в ванних кімнатах — коли людина закриває за собою двері — двері з смарт-скла знаходить матовість
  • виставкове обладнання. В оригінальне доповнення до виставкових зразків прекрасно підходить смарт скло з малюнком і можливістю трансформувати колір
  • Смарт скло для авто і смарт скло в оздобленні в різноманітних його виконаннях

Смарт скло на вікна для віконних рам і міжкімнатних дверей

Не тільки прозора перегородка здатна змінювати прозорість — двері або вікно в такому ж дусі можна зробити із застосуванням смарт скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на базі смарт-скла мають легкістю і прозорістю, економлять корисну площу приміщення, а можливість монтування вбудованих жалюзі, затемнення стекол роблять їх особливо популярними в кабінетах організацій. Додатково мінлива прозорість вікна в сонячних кабінетах може швидко виправлені бажаний рівень сонячного світла — і ніякі штори і жалюзі більше не будуть потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла навіть в непрацюючому режимі не менше 60%.

Смарт скло на вікна для дизайну приміщення і зонування

Розумне скло допомагає зберегти конфіденційність, спільно з тим регулюючи ступінь освітленості площі. Смарт скло не пропускає майже 99% шкідливого для кожної людини сонячного випромінювання і не дозволяє вицвітати предметів меблів. Всі наші задоволені замовники помічають значні енергозберігаючі властивості, якість і естетичний зовнішній вигляд. З великим успіхом прозорі перегородки та вікна з розумними стеклами застосовуються і в інтер’єрі приміщення приватних квартир, засклення балконів, дахів зимових садів і т.д. Вони також використовуються для скління кімнат, підлог, терас, горищ і ефектного поділу простору, що неодмінно припаде до душі абсолютно будь-якому гостю.

Смарт скла для авто

Смарт скло на вікна, виробництво і принцип функціонування

Розумне скло має в комплекті невигадливий електричний вимикач, який за рахунок дистанційного регулювання регулює ступінь прозорості. Перемикач може бути з легкістю вправлений в комплекс "розумного будинку", даючи Вам ще більший рівень контролю і зручності в будинку і скорочуючи час перемикання менш 1 сек.

В основі електрохромноє smartglass скла лежить смарт плівка, що складається з особливих заряджених рідких кристалів. Під впливом нешкідливого для людини електричного струму частинки беруть упорядкований вигляд і трансформують свої светопроводящие властивості. Якщо ж електроживлення відсутнє, кристали скла розподіляються в безладному порядку, заважаючи потрапляння відкритого сонячного або ненатурального світла. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це прогресивний продукт на ринку збуту України та в нашій компанії Ви можете не тільки замовити виробництво смарт-скла для Вашої оселі, а й замовити смарт плівку для вікон елітного виробничого якості. Для Вас ми розробили наступну модель обслуговування:

  1. Встановлюємо мікромодуль діммірованія для регулювання прозорістю;
  2. У комплекті Ви придбаєте пульт дистанційного керування або компактну сенсорну електропанель на стіну в приміщенні; регулювання деякими модифікаціями допускається через телефон;
  3. Підключаємо керуючий пристрій, який формує сценарій роботи smart скла (як наприклад, днем ​​- прозоро, в нічний час — непрозоро).
Смарт скла для авто

Смарт скло на вікна в Києві і інших містах

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого залежить, в першу чергу від бажаної площі. Ми швидко розраховуємо ціну для кожного клієнта і смарт скло купити не складе труднощів — просто-напросто залиште свою заявку на нашому сайті і отримаєте розрахунок протягом години! У нас ціна на смарт скло дешевше, ніж у конкурентів і Ви можете не турбуватися про якість здійснюваних нами послуг, так як ми маємо більше 1000 задоволених замовників по всій нашій країні!

Смарт скло на вікна — область застосування, дизайнерські ідеї

Скло зі змінною прозорістю в оформленні місця роботи дає можливість підкреслити діловий імідж і солідність компанії. Іноді відсутність приватності буває некомфортним для потенційних клієнтів, колег або начальства — розумні суцільноскляні офісні перегородки конференц-залу, за допомогою одного кліка змінюють прозорість в залежності від Вашого побажання — будуть ідеальним варіантом! Зона відпочинку штату співробітників, віконні рами, міжкімнатні двері, вітрини, кухонної зони і в тому числі і для домашнього кінотеатру — одні з найбільш затребуваних способів впровадження "розумного скла". Технічні параметри, пристрій і ціна на електрохромноє скло при створенні не має меж і цілком і повністю залежить від смаків клієнта: це може бути вікно, перегородка для поділу офісного приміщення або справжня скляна стіна за найбільш доступною розцінки в Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий