Смарт скло харків, характеристики

Смарт скло харків — зона застосування, дизайнерські ідеї

Скло з мене прозорістю в оформленні офісу дає можливість зробити акцент на репутацію і презентабельність компанії. Іноді відсутність приватності може бути незатишним для нових клієнтів, співробітників або дирекції — розумні суцільноскляні офісні перегородки конференц-залу, за одну мить міняють прозорість виходячи від Вашого бажання — виявляться кращим рішенням! Місце відпочинку кадрів, віконні рами, міжкімнатні двері, вітрини магазину, кухонної зони і в тому числі і для особистого кінотеатру — одні з найбільш затребуваних напрямів використання "розумного скла". Експлуатаційні параметри, конструкція і ціна на розумне скло при розробці не має кордонів і цілком залежить від смаків клієнта: це може бути віконце, перегородка для поділу квартири або справжня прозора стіна по більш ніж прибутковою ціною в Україні.

Смарт скло харків, характеристики

Розумне скло із змінною прозорістю — результат прогресивних технологій, який всього одним натисненням кнопки або пульта перетворюється з прозорого в непрозоре матове. Пересувні перегородки зі смарт скла тонкі, стильні і без праці увіллються в будь-якій інтер’єр. Smart скло давно зарекомендувало себе на світовому ринку продажів і в даний момент знаходиться на піку популярності і в Україні, саме завдяки простоти в застосуванні і нескладному методу роботи. "Як є" smart скло матове, але, коли ми приєднуємо мережу, ми набуваємо миттєвий перехід матового в прозоре електрохромноє скло з дуже високою пропускною здатністю освітлення до 80%. Цей інноваційний, високотехнологічний продукт допомагає втілити в життя креативні і оригінальні оформлення комерційної і житлової нерухомості.
C впровадженням смарт технологій в наше життя, виникла здатність використовувати розумне скло непостійній прозорості в наступних напрямках:

  • секретні кімнати. Для збільшення конфіденційності в бесідах з клієнтом Вам вистачає просто-напросто скористатися пультом дистанційного керування і скло з автозатемненням виявиться матовим блискавично
  • презентаційний екран. Смарт скло протягом менше 1 секунди робиться прозорим / матово-білим і може бути застосовано для передачі презентації і передавати чітке зображення з абсолютно будь-якого ракурсу
  • вітрини магазину. Застосовуйте і нічний час результативно для реалізації — Ваші відеоролики транслюються і трудяться на Вас навіть вночі! Вдень же потенційні покупці будуть розглядати торговий асортимент через прозоре скло
  • Душові кабіни. Smart скла ідеально можуть підійти для дизайнерського проекту в ванних — ледь людина закриває за собою двері — скло знаходить матовість
  • виставкове обладнання. У неординарне доповнення до виставкових зразків чудово підходить розумне скло з нанесенням і можливістю змінювати колір
  • Смарт скло для авто і розумне скло в оздобленні в різних його виконаннях

Смарт скло харків для пластикових вікон і вхідних дверей

Не тільки скляна перегородка має можливість змінювати прозорість — міжкімнатні двері або вікно так само можна реалізувати із застосуванням смарт-скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на основі смарт скла наділені мінімальною вагою і прозорістю, зберігають корисну площу житла, а можливість монтування інтегрованих жалюзі, затемнення скла роблять їх особливо затребуваними в офісах організацій. Аналогічно непостійна прозорість вікна в світлих кімнатах може легко скорегувати бажаний% сонячного світла — і ніякі фіранки і жалюзі більш не будуть потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла навіть в непрацюючому режимі не менше 60%.

Смарт скло харків для оформлення приміщення і зонування

Смарт-скло дозволяє захистити приватність, разом з тим коригуючи рівень освітленості зони. Смарт-скло не пропускає близько 99% шкідливого для кожної людини сонячного випромінювання і не дозволяє вигоряти меблів. Всі наші задоволені клієнти помічають вагомі енергозберігаючі властивості, якість і витончений зовнішній вигляд. З величезним успіхом перегородки та вікна зі смарт стеклами використовуються і в інтер’єрі приміщення приватних будинків, засклінні балконів, покрівель зимових садів і т.д. Вони експлуатуються для засклення кімнат, підлог, терас, мансард і яскравого поділу корисної площі, що неодмінно припаде до душі безумовно будь-якому гостю.

Смарт скло харків

Смарт скло харків, виробництво і принцип функціонування

Смарт скло має в управлінні невигадливий електричний вимикач, який за рахунок дистанційного керування контролює рівень прозорості. Перемикач може бути просто вправлений в комплекс "розумного будинку", надаючи Вам ще більший рівень контролю і зручності в будинку і зменшуючи час перемикання менше 1 секунди.

В основі електрохромноє smartglass скла знаходиться смарт плівка, яка складена з окремих заряджених рідких кристалів. Під впливом безпечного для людини електричного струму частинки беруть організований вид і видозмінюють свої светопроводящие властивості. Якщо ж електроживлення відсутнє, частки скла діляться в безладному порядку, заважаючи проникненню прямого сонячного або штучного освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це прогресивний продукт на ринку продажів України і в нашій компанії Ви можете не тільки замовити виробництво розумного скла для Вашої оселі, а й купити смарт плівку для вікон найвищої якості. Для Вас ми розробили наступну модель сервісу:

  1. Підключаємо мікромодуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У комплекті Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або компактну сенсорну панель на стіну в приміщенні; регулювання деякими видами ймовірно через телефон;
  3. Включаємо керуючий пристрій, який формує план роботи smart скла (як наприклад, днем ​​- прозоро, вночі — непрозоро).
смарт скло

Смарт скло харків в Україні

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого виходить, перш за все від необхідної площі. Ми легко розраховуємо ціну для будь-якого клієнта і розумне скло купити не становитиме труднощів — просто залиште заявку на даному сайті і отримаєте кошторис протягом години! У нас ціна на смарт-скло дешевше, ніж у конкурентів і Ви можете не турбуватися про якість надаваних нами послуг, оскільки ми маємо більше 1000 задоволених замовників по всій Україні!

Дизайнерські ідеї із застосуванням розумних стекол крім того успішно експлуатуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, барів. Точно також, огорожі дають можливість врятувати предмети мистецтва і картинних галерей від згубного впливу ультрафіолетових променів, а регульований градус матовості дозволяє вживати такий матеріал і в автомобільній галузі: для салонних перегородок, вікон в люки і т.д.

Оцените статью
Добавить комментарий