Смарт скло принцип роботи, характеристики

C впровадженням смарт технологій в повсякденне життя, виникла можливість експлуатувати розумне скло змінної прозорості в наступних напрямках:

  • конфіденційні приміщення. Для збільшення конфіденційності в складних переговорах з клієнтом Вам варто тільки просто скористатися спеціальним пультом і скло з автозатемненням виявиться матовим в одну мить
  • презентаційний екран. Smart скло протягом менше 1 секунди стає прозорим / матово-білим і може бути застосовано для передачі презентації і передавати чітке зображення з різного ракурсу
  • вітрини магазину. Використовуйте і темний час плідно для торгівлі — Ваші рекламні ролики транслюються і працюють на Вас навіть вночі! У денний час же потенційні клієнти будуть розглядати товарний асортимент через безбарвне скло
  • Душові кабіни. Cмарт-скла бездоганно можуть підійти для дизайнерського проекту в ванних — як тільки людина зачиняє за собою двері — скло знаходить матовість
  • Виставкові стенди. В оригінальне доповнення до виставкових стендів чудово підійде смарт-скло з малюнком і опцією трансформувати колір
  • Розумне скло для авто і розумне скло в інтер’єрі в різних його виконаннях

Смарт скло принцип роботи для віконних рам і міжкімнатних дверей

Часом не тільки прозора перегородка здатна змінювати прозорість — вхідні двері або вікно в такій же мірі можна виконати з використанням смарт-скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на базі розумного скла наділені легкістю і прозорістю, економлять корисну площу будинку, а можливість монтажу вбудованих жалюзі, затемнення скла роблять їх особливо затребуваними в офісах фірм. Аналогічно мінлива прозорість вікна в світлих приміщеннях може легко виправлені бажаний% сонячного світла — і ніякі фіранки і жалюзі більш не будуть потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла в тому числі і в непрацюючому варіанті не менш 60%.

Смарт скло принцип роботи для оформлення приміщення і зонування

Розумне скло дозволяє зберегти приватність, разом з тим коригуючи рівень освітленості ділянки. Розумне скло не пропускає близько 99% шкідливого для кожної людини ультрафіолету і не дозволяє вицвітати м’яких меблів. Всі наші задоволені замовники помічають значущі енергозберігаючі якості, міцність і привабливий зовнішній вигляд. З великим успіхом прозорі перегородки та вікна з розумними стеклами застосовуються і в інтер’єрі приміщення приватних будинків, засклення балконів, покрівель зимових садів і т.д. Вони використовуються для засклення житлових приміщень, підлог, терас, горищ і красивого зонування простору, що припаде до смаку безумовно будь-якому гостю.

Смарт скло купити

Смарт скло принцип роботи, виробництво і принцип роботи

Розумне скло має в комплекті звичайний електричний вимикач, який за допомогою дистанційного регулювання контролює ступінь прозорості. Перемикач може бути швидко вправлений в комплекс розумного будинку, даючи Вам ще більш високий рівень контролю та комфортності в будинку і скорочуючи час перемикання менш 1 сек.

В основі електрохромноє smartglass скла знаходиться смарт плівка, яка складається зі спеціальних заряджених рідких кристалів. Під впливом нешкідливого для людини електричного струму частинки набувають організованого вид і змінюють свої светопроводящие функції. Якщо ж енергоживлення відсутня, кристали скла розподіляються в безладному порядку, перешкоджаючи проникненню прямого сонячного або ненатурального освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування затемненням стекол — це інноваційний продукт на ринку продажів України і в нашій компанії Ви маєте можливість не тільки оформити замовлення на виробництво смарт-скла для Вашої оселі, а й купити смарт плівку для вікон високої якості. Для Вас ми створили таку модель сервісу:

  1. Підключаємо модуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У комплекті Ви купуєте пульт дистанційного керування або невелику сенсорну панель на стіну; регулювання деякими моделями допускається через смартфон;
  3. Включаємо контролер, який задає план роботи розумного скла (як наприклад, днем ​​- прозоро, в ніч — непрозоро).

Смарт скло принцип роботи в Україні

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого залежить, перш за все від бажаної площі. Ми легко порахуємо ціну для кожного клієнта і смарт скло купити не становитиме труднощів — просто залиште заявку на нашому сайті і отримаєте підрахунок менше ніж через годину! У нашій компанії ціна на розумне скло нижче, ніж у конкурентів і Ви можете не хвилюватися про якість здійснюваних нами послуг, оскільки ми маємо більше 1000 задоволених замовників по всій нашій країні!

Смарт скло принцип роботи

Дизайнерські проекти з впровадженням смарт стекол крім того з успіхом експлуатуються в дизайні кафе, ресторанів, нічних закладів. Точно також, дані огорожі дозволяють захистити експонати музеїв і картинних галерей від згубного впливу ультрафіолетових променів, а регульований рівень матовості дозволяє застосовувати такий матеріал і в автомобілебудуванні: для внутрішніх перегородок, вставок в люки і т.д.

Смарт скло принцип роботи, характеристики

Розумне скло з мінливою прозорістю — результат інноваційних технологій, який всього одним натисканням кнопочки або пульта управління перетворюється з прозорого в незворушне матове. Переносні перегородки з смарт-скла витончені, стильні і запросто увіллються в будь-якій інтер’єр. Розумне скло не перший рік зарекомендувало себе на світовому ринку продажів і на даний момент знаходиться на піку затребуваності і у нас, завдяки простоти в застосуванні і простому принципу роботи. За замовчуванням розумне скло непрозоре, але, як тільки ми включаємо мережу, ми отримуємо миттєвий перехід непрозорого в прозоре скло з дуже високою пропускною здатністю світла до 80%. Даний інноваційний, високотехнологічний результат дає можливість втілювати в реальність креативні і оригінальні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

Смарт скло принцип роботи — область застосування, дизайнерські ідеї

Скло з мене прозорістю в створенні офісу допомагає відтінити діловий імідж і презентабельність компанії. Часом недолік приватності може бути незручним для нових клієнтів, працівників або дирекції — розумні суцільноскляні офісні перегородки кімнати переговорів, за одну мить міняють прозорість виходячи від Вашого побажання — виявляться прекрасним варіантом! Місце відпочинку персоналу, віконні рами, міжкімнатні двері, вітрини магазину, обідні зони і крім того для особистого кінотеатру — одні з найбільш затребуваних способів застосування "розумного скла". Експлуатаційні характеристики, пристрій і ціна на smart скло при створенні не має кордонів і цілком залежить від смаків замовника: це може бути вікно, перегородка для поділу квартири або справжня прозора стіна за найбільш доступною розцінки в Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий