Смарт глас автоскло, характеристики

C впровадженням смарт технологій в повсякденне життя, з’явилася здатність застосовувати смарт скло змінної прозорості в наступних напрямках:

  • секретні приміщення. Для збільшення захищеності в бесідах з покупцем Вам варто тільки просто скористатися спеціальним пультом і скло із змінною прозорістю стане матовим блискавично
  • презентаційний екран. Смарт скло за менш 1 секунди стає прозорим / матово-білим і може бути застосовано для передачі презентації і транслювати точне зображення з довільного ракурсу
  • вітрини магазинів. Застосуйте і нічний час ефективно для продажів — Ваші рекламні ролики транслюються і трудяться на Вас навіть в темний час доби! У денний час же потенційні покупці будуть розглядати товарний асортимент через прозоре скло
  • Душові кабіни. Cмарт-скла ідеально можуть підійти для дизайнерського інтер’єру в ванних — ледь людина закриває за собою двері — скляні двері знаходить матовість
  • виставкове обладнання. У неординарне доповнення до виставкових зразків прекрасно підходить смарт-скло з нанесенням і опцією трансформувати колір
  • Смарт-скло для авто і смарт скло в стилі приміщення в різних його виконаннях
Смарт глас автоскло

Смарт глас автоскло для вікон і вхідних дверей

Не тільки прозора перегородка вміє змінювати прозорість — двері або вікно в такому ж дусі можна реалізувати з використанням смарт скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на підставі смарт-скла мають легкістю і прозорістю, зберігають корисну площу приміщення, а можливість установки вбудованих жалюзі, затемнення стекол роблять їх дуже популярними в представництвах підприємств. Додатково непостійна прозорість вікна в світлих кабінетах може з легкістю коригувати бажаний рівень сонячного світла — і ніякі фіранки і жалюзі більш не потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла в тому числі і в непрацюючому режимі не менше 60%.

Смарт глас автоскло для інтер’єру і зонування

Розумне скло дозволяє захистити приватність, разом з тим коригуючи рівень освітленості ділянки. Смарт-скло не пропускає майже 99% негативного для людини ультрафіолету і не дозволяє вигоряти предметам меблів. Наші задоволені замовники зазначають значущі енергозберігаючі властивості, довговічність і привабливий зовнішній вигляд. З великим успіхом прозорі перегородки та вікна зі smart стеклами експлуатуються і в інтер’єрі приміщення приватних будинків, засклення балконів, дахів зимових садів і т.д. Вони застосовуються для засклення житлових приміщень, підлог, терас, горищ і ефектного зонування приміщення, що буде до вподоби абсолютно будь-якому гостю.

Смарт глас автоскло, виробництво і принцип функціонування

Смарт скло має в розпорядженні звичайний електричний перемикач, який за рахунок дистанційного регулювання регулює рівень прозорості. Вимикач може бути з легкістю вправлений в систему розумного будинку, даючи Вам ще більш високий рівень контролю та зручності в будинку і скорочуючи час перемикання менше 1 сек.

Смарт глас автоскло

У підставі електрохромноє смарт скла лежить смарт-плівка, яка складена з окремих заряджених рідких молекул. Під впливом безпечного для яка людей електричного струму частинки знаходять упорядкований вигляд і трансформують свої светопроводящие характеристики. Якщо ж немає подачі електроенергії, частинки скла діляться в безладному порядку, перешкоджаючи проникненню відкритого сонячного або штучного світла. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це інноваційний продукт на ринку продажів України і в нашій компанії Ви зможете не тільки оформити замовлення на виробництво смарт-скла для Вашого офісу, але і придбати смарт плівку для вікон елітного якості. Для Вас ми спроектували таку модель сервісу:

  1. Встановлюємо модуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У наборі Ви будете мати пульт дистанційного регулювання або невелику сенсорну електропанель на стінку; управління певними моделями ймовірно через смартфон;
  3. Підключаємо регулятор, який формує план роботи розумного скла (наприклад, в денний час — прозоро, вночі — непрозоро).

Смарт глас автоскло в Україні

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого виходить, перш за все від необхідної площі. Ми легко розраховуємо ціну для кожного клієнта і розумне скло купити не складе труднощів — просто-напросто залиште заявку на поточному сайті і отримаєте кошторис протягом години! У нашій компанії ціна на розумне скло нижче, ніж у конкурентів і Ви можете не сумніватися в якості виконуваних нами послуг, адже ми маємо більше 1000 задоволених замовників по всій нашій країні!

Смарт глас автоскло

Дизайнерські проекти з впровадженням смарт стекол ще легко використовуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, нічних клубів. Точно також, дані огорожі дають можливість уберегти експонати музеїв і картинних галерей від згубного впливу сонячних променів, а налагоджувати рівень матовості дозволяє використовувати даний матеріал і в автомобілебудуванні: для внутрішніх перегородок, вікон в люки і т.д.

Смарт глас автоскло, характеристики

Розумне скло з мінливою прозорістю — плід інноваційних технологій, який всього одним натисканням кнопочки або пульта перетворюється з прозорого в незворушне матове. Пересувні перегородки зі смарт скла витончені, елегантні і без праці впишуться в будь-який інтер’єр. Розумне скло не перший рік зарекомендувало себе на світовому ринку збуту і сьогодні розташовується на піку затребуваності і у нас, саме завдяки легкості у використанні і нескладному методу роботи. "Як є" розумне скло непрозоре, але, як тільки ми включаємо мережу, ми отримуємо блискавичний перехід матового в прозоре скло з дуже високою пропускною здатністю сонячного світла до 80%. Представлений інноваційний, високотехнологічний продукт дозволяє втілювати в життя творчі та оригінальні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

Смарт глас автоскло — область застосування, дизайнерські ідеї

Скло з мене прозорістю в дизайні місця роботи дає можливість відтінити діловий імідж і серйозність компанії. Інший раз недолік приватності буває незатишним для клієнтів, співробітників або начальства — розумні прозорі офісні перегородки конференц-залу, за один клацання змінюють прозорість виходячи від Вашого бажання — стануть ідеальним варіантом! Місце відпочинку штату співробітників, віконні рами, двері, вітрини, обідні зони і крім того для домашнього кінотеатру — одні з найпопулярніших напрямків впровадження "розумного скла". Технологічні дані, конструкція і ціна на smart скло при створенні не має кордонів і повністю залежить від побажань замовника: це може бути вікно, перегородка для поділу офісного приміщення або повноцінна скляна стіна по більш ніж розумною розцінки в Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий