Смарт скло наклав, характеристики

C впровадженням розумних технологій в наше життя, з’явилася здатність експлуатувати smart скло змінної прозорості в наступних напрямках:

  • конфіденційні приміщення. Для збільшення захищеності в складних переговорах з клієнтом Вам вистачає просто скористатися спеціальним пультом і скло із змінною прозорістю стане матовим блискавично
  • Рекламно-проекційний екран. Смарт скло протягом менше 1 сек стає прозорим / матово-білим і може бути використано для передачі презентації і транслювати чітке зображення з абсолютно будь-якого ракурсу
  • вітрини магазинів. Застосуйте і нічний час результативно для торгівлі — Ваші рекламні ролики транслюються і працюють на Вас навіть вночі! Вдень же потенційні клієнти будуть бачити товарний асортимент через затьмарена скло
  • душові кабінки. Cмарт-скла чудово можуть застосовуватися для дизайнерського інтер’єру в ванних — після того як людина закриває за собою двері — скло набуває матовість
  • виставкове обладнання. В оригінальне доповнення до виставкових стендів чудово підійде смарт скло з логотипом і опцією міняти колір
  • Смарт-скло для автомобіля і розумне скло в інтер’єрі в різноманітних його виконаннях

Смарт скло наклав для пластикових вікон і міжкімнатних дверей

Не тільки прозора перегородка може змінювати прозорість — двері або вікно так само можна зробити із застосуванням смарт скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на основі смарт скла розташовують легкістю і прозорістю, зберігають корисну площу будинку, а можливість монтажу інтегрованих жалюзі, автозатемненням скла роблять їх особливо популярними в представництвах фірм. Аналогічно мінлива прозорість вікна в світлих приміщеннях може з легкістю скорегувати бажаний% сонячного світла — і всякі штори і жалюзі більше не будуть потрібні! При цьому коефіцієнт світлопропускання сонячного світла навіть у вимкненому режимі не менше 60%.

Смарт скло наклав для інтер’єру приміщень і зонування

Смарт-скло дає можливість захистити конфіденційність, спільно з тим коректуючи ступінь освітлюватися зони. Смарт-скло не пропускає майже 99% шкідливого для людини сонячного випромінювання і не дозволяє вигоряти меблів. Наші задоволені покупці помічають вагомі енергозберігаючі властивості, довговічність і привабливий зовнішній вигляд. З величезним успіхом прозорі перегородки та вікна зі smart стеклами використовуються і в інтер’єрі приватних котеджів, засклення балконів, дахів зимових садів і т.д. Вони застосовуються для скління житлових приміщень, підлог, терас, горищ і ефектного зонування приміщення, що припаде до душі абсолютно будь-якому гостю.

Смарт скло наклав, виробничий процес і принцип діяльності

Розумне скло має в комплекті простий електричний перемикач, який за допомогою дистанційного керування регулює рівень прозорості. Перемикач може бути запросто вбудований в програму розумного будинку, надаючи Вам ще вищий рівень контролю і зручності в будинку і скорочуючи час перемикання менше 1 сек.

Застосування смарт скла

У підставі електрохромноє smartglass скла лежить смарт-плівка, що складається з окремих заряджених рідких молекул. Під впливом нешкідливого для людини електричного струму кристали приймають упорядкований вигляд і змінюють свої светопроводящие якості. Якщо ж електроживлення відсутнє, кристали скла діляться в хаотичному порядку, перешкоджаючи проникненню прямого сонячного або штучного освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування затемненням стекол — це сучасний продукт на ринку України і у нас Ви маєте можливість не тільки замовити виробництво розумного скла для Вашого офісу, але і купити смарт плівку для вікон кращого споживчої якості. Для Вас ми спроектували таку модель обслуговування:

  1. Підключаємо модуль діммірованія для регулювання прозорістю;
  2. У наборі Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або невелику сенсорну електропанель на стінку; управління окремими моделями можливо через смартфон;
  3. Включаємо контролер, який задає сценарій роботи розумного скла (як наприклад, днем ​​- прозоро, вночі — непрозоро).

Смарт скло наклав в Україні

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого безпосередньо залежить, головним чином від необхідної площі. Ми швидко розраховуємо ціну для кожного клієнта і смарт-скло купити не складе труднощів — просто залиште Вашу заявку на поточному сайті і отримаєте розрахунок менше ніж через годину! У нашій компанії ціна на розумне скло нижче, ніж у наших конкурентів і Ви можете не сумніватися в якості надаваних нами послуг, так як у нас понад 1000 задоволених клієнтів по всій нашій країні!

Смарт скло наклав

Смарт скло наклав — зона застосування, дизайнерські ідеї

Скло зі змінною прозорістю в створенні місця роботи дає можливість підкреслити діловий імідж і солідність компанії. Інший раз недолік приватності буває незручним для покупців, колег або керівництва — розумні суцільноскляні офісні перегородки конференц-залу, за одну секунду змінюють прозорість в залежності від Вашого побажання — стануть ідеальним варіантом! Місце відпочинку персоналу, вікна, двері, вітрини магазину, обідні зони і навіть для особистого кінотеатру — одні з найбільш популярних способів впровадження "розумного скла". Технічні дані, пристрій і ціна на smart скло при створенні не має кордонів і цілком залежить від побажань клієнта: це може бути вікно, перегородка для поділу квартири або значна скляна стіна по більш ніж доступною ціною в Україні.
Дизайнерські рішення з впровадженням smart стекол ще вдало використовуються в дизайні кафе, ресторанів, барів. Аналогічно, подібні огорожі дозволяють врятувати предмети мистецтва і картинних галерей від згубного впливу сонячних променів, а налагоджувати рівень матовості дозволяє вживати даний матеріал і в автомобільній галузі: для внутрішніх перегородок, вікон в люки і т.д.

Смарт скло наклав, характеристики

Розумне скло із змінною прозорістю — результат інноваційних методик, який всього одним натисканням кнопочки або пульта управління перетворюється з прозорого в незворушне матове. Пересувні перегородки зі смарт скла витончені, стильні і запросто впишуться в кожен внутрішній інтер’єр. Smart скло давним давно зарекомендувало себе на світовому ринку продажів і в даний момент розташовується на піку затребуваності і у нас, завдяки простоти у використанні і простому принципу роботи. За замовчуванням smart скло матове, але, коли ми включаємо мережу, ми отримуємо моментальний перехід непрозорого в прозоре скло з хорошою пропускною спроможністю світла до 80%. Цей інноваційний, високотехнологічний результат допомагає втілювати в реальність творчі і неповторні оформлення комерційної і житлової нерухомості.

Оцените статью
Добавить комментарий