Виробництво смарт скла, характеристики

C введенням розумних технологій в повсякденне життя, з’явилася здатність використовувати smart скло непостійній прозорості в наступних призначеннях:

  • приватні приміщення. Для підвищення приватності в бесідах з гостем Вам достатньо просто скористатися спеціальним пультом і скло із змінною прозорістю стане матовим миттєво
  • презентаційний екран. Розумне скло за менш 1 секунди робиться прозорим / матовим і може бути використано для передачі презентації і передавати точне зображення з різного ракурсу
  • вітрини магазинів. Застосовуйте і нічний час плідно для торгівлі — Ваші рекламні ролики транслюються і працюють на Вас навіть вночі! Протягом дня ж потенційні клієнти будуть споглядати торговий асортимент крізь прозоре скло
  • душові кабінки. Smart скла добре підходять для дизайнерського інтер’єру в ванних — як тільки людина зачиняє за собою двері — скло знаходить матовість
  • виставкове обладнання. В оригінальне доповнення до виставкових зразків прекрасно підійде розумне скло з малюнком і опцією трансформувати колір
  • Розумне скло для автомобіля і розумне скло в стилі приміщення в різних його виконаннях
Смарт скло купити

Виробництво смарт скла для пластикових вікон і міжкімнатних дверей

Не тільки скляна перегородка здатна змінювати прозорість — двері або вікно таким же чином можна зробити з використанням смарт скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на базі розумного скла наділені легкістю і прозорістю, зберігають корисну площу квартири, а можливість монтування вбудованих жалюзі, автозатемненням скла роблять їх особливо затребуваними в кабінетах підприємств. Додатково непостійна прозорість вікна в світлих кабінетах може з легкістю коригувати потрібний% сонячного світла — і всякі фіранки і жалюзі більш не потрібні! При цьому відсоток світлопропускання сонячного світла навіть у вимкненому варіанті не менш 60%.

Виробництво смарт скла для оформлення приміщення і зонування

Смарт-скло дозволяє захистити приватність, спільно з тим коригуючи рівень освітленості ділянки. Смарт-скло не пропускає практично 99% шкідливого для людини сонячного випромінювання і не дає можливості вигоряти м’яких меблів. Всі наші задоволені замовники помічають значні енергозберігаючі властивості, довговічність і вишуканий зовнішній вигляд. З величезним успіхом перегородки та вікна зі smart стеклами застосовуються і в інтер’єрі приватних котеджів, засклення балконів, покрівель зимових садів і т.д. Вони застосовуються для засклення кімнат, підлог, балконів, мансард і яскравого поділу корисної площі, що буде до смаку безумовно будь-якому гостю.

Виробництво смарт скла, виробничий процес і принцип функціонування

Розумне скло має в комплекті простий електричний вимикач, який за рахунок дистанційного регулювання контролює ступінь прозорості. Перемикач може бути з легкістю вправлений в комплекс розумного будинку, даючи Вам ще більш високий рівень контролю та зручності в будинку і скорочуючи час перемикання менш 1 сек.

смарт скло

В основі електрохромноє розумного скла розташований смарт-плівка, що складається з особливих заряджених рідких кристалів. Під впливом безпечного для людини електричного струму кристали знаходять упорядкований вигляд і змінюють свої светопроводящие параметри. Якщо ж електроживлення відсутнє, частки скла розподіляються в хаотичному порядку, заважаючи проникненню прямого сонячного або штучного освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування затемненням стекол — це сучасний товар на ринку України і в нашій компанії Ви маєте можливість не тільки оформити замовлення на виробництво смарт скла для Вашої оселі, а й купити смарт плівку для вікон кращого виробничого якості. Для Вас ми створили таку модель обслуговування:

  1. Підключаємо модуль діммірованія для регулювання прозорістю;
  2. У комплекті Ви будете мати пульт дистанційного керування або невелику сенсорну електропанель на стіну; регулювання окремими моделями ймовірно через смартфон;
  3. Підключаємо контролер, який задає план роботи розумного скла (наприклад, в денний час — прозоро, в нічний час — непрозоро).

Виробництво смарт скла в Києві

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого виходить, перш за все від бажаної площі. Ми легко порахуємо ціну для кожного клієнта і смарт скло купити не становитиме труднощів — просто залиште Вашу заявку на нашому сайті і отримаєте кошторис менше ніж через годину! У нас ціна на смарт скло нижче, ніж у конкурентів і Ви можете не хвилюватися про якість надаваних нами послуг, оскільки у нас понад 1000 задоволених замовників по всій Україні!

Виробництво смарт скла

Дизайнерські рішення із застосуванням розумних стекол також успішно використовуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, нічних закладів. Точно також, подібні огорожі допомагають зберегти предмети мистецтва і картинних галерей від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, а налагоджувати градус матовості дозволяє застосовувати даний матеріал і в автомобілебудуванні: для салонних перегородок, вікон в люки і т.д.

Виробництво смарт скла — зона застосування, дизайнерські ідеї

Скло з мене прозорістю в дизайні офісного приміщення допомагає відзначити діловий імідж і презентабельність компанії. Інший раз відсутність приватності буває незатишним для нових клієнтів, працівників або начальства — розумні прозорі офісні перегородки конференц-залу, за одну секунду змінюють прозорість в залежності від Вашого побажання — стануть ідеальним варіантом! Місце відпочинку співробітників, вікна, міжкімнатні двері, вітрини, кухонної зони і в тому числі і для домашнього кінотеатру — одні з найпопулярніших способів впровадження "розумного скла". Технологічні параметри, пристрій і ціна на smart скло при виготовленні не має кордонів і цілком і повністю залежить від бажання замовника: це може бути віконце, перегородка для зонування квартири або значна скляна стіна по найприбутковішою вартості в Україні.

Виробництво смарт скла, характеристики

Розумне скло із змінною прозорістю — результат прогресивних методик, який всього одним натисненням кнопки або пульта перетвориться з прозорого в незворушне матове. Мобільні перегородки з смарт-скла витончені, ефектні і легко увіллються в кожен внутрішній інтер’єр. Smart скло давним давно проявило себе на світовому ринку продажів і на даний момент знаходиться на піку популярності і в Україні, завдяки легкості у використанні і простому принципу роботи. За замовчуванням розумне скло непрозоре, але, як тільки ми приєднуємо харчування, ми знаходимо миттєвий перехід непрозорого в прозоре електрохромноє скло з хорошою пропускною спроможністю сонячного світла до 80%. Представлений інноваційний, високотехнологічний продукт дає можливість втілювати в життя творчі та неповторні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

Оцените статью
Добавить комментарий