Застосування смарт скла, характеристики

C введенням розумних технологій в повсякденне життя, з’явилася здатність використовувати smart скло непостійній прозорості в наступних областях:

  • конфіденційні кімнати. Для збільшення конфіденційності в бесідах з гостем Вам варто тільки просто скористатися спеціальним пультом і скло із змінною прозорістю стане матовим миттєво
  • Рекламно-проекційний екран. Smart скло за менш 1 секунди стає прозорим / матово-білим і може бути застосовано для передачі презентації і транслювати точне зображення з будь-якого ракурсу
  • вітрини магазинів. Застосовуйте і темну пору ефективно для реалізації — Ваші відеоролики транслюються і трудяться на Вас навіть вночі! У денний час же потенційні покупці будуть розглядати товарний асортимент крізь безбарвне скло
  • душові кабінки. Cмарт-скла ідеально можуть застосовуватися для дизайнерського проекту в ванних — коли людина закриває за собою двері — скло набуває матовість
  • Виставкові стенди. У неповторне доповнення до виставкових стендів чудово підходить смарт-скло з нанесенням і опцією міняти колір
  • Смарт скло для автомобіля і смарт скло в оздобленні в різних його виконаннях

Застосування смарт скла для віконних рам і вхідних дверей

Часом не тільки скляна перегородка може змінювати прозорість — вхідні двері або вікно в такій же мірі можна виконати з використанням розумного скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на базі смарт-скла мають легкістю і прозорістю, економлять корисну площу квартири, а можливість установки інтегрованих жалюзі, автозатемненням скла роблять їх особливо популярними в кабінетах підприємств. Також непостійна прозорість вікна в сонячних приміщеннях може легко поправити бажаний% сонячного світла — і всякі штори і жалюзі більше не потрібні! При цьому відсоток світлопропускання сонячного світла навіть в непрацюючому режимі не менше 60%.

Смарт скла для авто

Застосування смарт скла для дизайну приміщення і зонування

Розумне скло допомагає захистити конфіденційність, разом з тим регулюючи рівень освітлюватися ділянки. Смарт-скло не пропускає близько 99% шкідливого для будь-якої людини сонячного випромінювання і не дозволяє вицвітати предметів меблів. Наші задоволені замовники відзначають значні енергозберігаючі властивості, міцність і привабливий зовнішній вигляд. З великим успіхом перегородки та вікна зі smart стеклами застосовуються і в інтер’єрі приміщення приватних котеджів, засклінні балконів, дахів зимових садів і т.д. Вони експлуатуються для скління житлових приміщень, підлог, лоджій, горищ і красивого поділу приміщення, що буде до вподоби безумовно кожному гостю.

Застосування смарт скла, виробничий процес і принцип функціонування

Розумне скло має в управлінні звичайний електричний вимикач, який за допомогою дистанційного керування регулює рівень прозорості. Перемикач може бути без особливих зусиль інтегрований в систему "розумного будинку", надаючи Вам ще вищий рівень контролю і комфортності в будинку і зменшуючи час перемикання менше 1 секунди.

смарт скло

В основі електрохромноє smartglass скла знаходиться смарт-плівка, яка складається з особливих заряджених рідких молекул. Під дією безпечного для людини електричного струму кристали приймають упорядкований вигляд і змінюють свої светопроводящие якості. Якщо ж немає подачі електроенергії, кристали скла розподіляються в хаотичному порядку, перешкоджаючи надходженню відкритого сонячного або штучного освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування прозорістю скла — це сучасний товар на ринку України і у нас Ви зможете не тільки оформити замовлення на виробництво смарт скла для Вашої оселі, а й замовити смарт плівку для вікон кращої якості. Для Вас ми спроектували таку модель сервісу:

  1. Встановлюємо модуль діммірованія для регулювання прозорістю;
  2. У комплекті Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або невелику сенсорну електропанель на стінку; управління окремими видами допускається через телефон;
  3. Включаємо контролер, який формує сценарій роботи смарт-скла (наприклад, в денний час — прозоро, в нічний час — непрозоро).

Застосування смарт скла в Києві і інших містах

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого залежить, головним чином від бажаної площі. Ми швидко порахуємо ціну для кожного клієнта і смарт-скло купити не складе труднощів — просто-напросто залиште заявку на нашому сайті і отримаєте кошторис менше ніж через годину! У нас ціна на розумне скло нижче, ніж у наших конкурентів і Ви можете не сумніватися в якості надаваних нами послуг, оскільки у нас 1000+ задоволених замовників по всій Україні!

Застосування смарт скла

Застосування смарт скла, характеристики

Розумне скло із змінною прозорістю — продукт інноваційних методик, який всього одним натисненням кнопки або пульта перетвориться з прозорого в незворушне матове. Пересувні перегородки з смарт-скла витончені, елегантні і запросто впишуться в будь-якій інтер’єр. Smart скло не перший рік виявило себе на світовому ринку збуту і на сьогоднішній день знаходиться на піку затребуваності і у нас, саме завдяки легкості в застосуванні і простому методу роботи. "Як є" smart скло непрозоре, але, після того як ми приєднуємо мережу, ми знаходимо блискавичний перехід матового в прозоре електрохромноє скло з високою пропускною здатністю світла до 80%. Представлений інноваційний, високотехнологічний результат дозволяє втілити в реальність творчі і неповторні ідеї дизайну комерційної і житлової нерухомості.

Застосування смарт скла — сфера застосування, дизайнерські рішення

Скло зі змінною прозорістю в оформленні місця роботи допомагає зробити акцент на репутацію і серйозність компанії. Іноді недолік приватності буває незручним для потенційних клієнтів, колег або начальства — розумні скляні офісні перегородки кімнати переговорів, за допомогою одного кліка змінюють прозорість виходячи від Вашого побажання — виявляться кращим рішенням! Зона відпочинку персоналу, віконні рами, двері, вітрини магазину, кухонної зони і навіть для домашнього кінотеатру — одні з найбільш затребуваних способів застосування "розумного скла". Технологічні властивості, пристрій і ціна на електрохромноє скло при розробці не має кордонів і цілком залежить від побажань замовника: це може бути вікно, перегородка для зонування приміщення або повноцінна прозора стіна по найбільш прибутковою ціною в Україні.
Дизайнерські проекти з впровадженням розумних стекол також успішно експлуатуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, нічних закладів. Додатково, дані огорожі допомагають врятувати експонати музеїв і картинних галерей від згубного впливу ультрафіолетових променів, а регульований рівень матовості дає можливість використовувати цей матеріал і в автомобілебудуванні: для салонних перегородок, вікон в люки і т.д.

Оцените статью
Добавить комментарий