Смарт глас плівка, характеристики

Дизайнерські рішення з використанням розумних стекол крім того вдало застосовуються в інтер’єрах кафе, ресторанів, барів. Також, подібні огорожі можуть допомогти врятувати предмети мистецтва і картинних галерей від згубного впливу сонячних променів, а налагоджувати градус матовості дозволяє використовувати даний матеріал і в автомобільній галузі: для внутрішніх перегородок, вставок в люки і т.д.

Смарт глас плівка — сфера застосування, дизайнерські ідеї

Скло зі змінною прозорістю в створенні робочого кабінету дає можливість підкреслити діловий імідж і презентабельність компанії. Інший раз позбавлення приватності може бути незручним для нових клієнтів, колег або дирекції — розумні прозорі офісні перегородки кімнати переговорів, за допомогою одного кліка змінюють прозорість виходячи від Вашого бажання — будуть ідеальним варіантом! Зона відпочинку штату співробітників, вікна, двері, вітрини магазину, обідні зони і навіть для домашнього кінотеатру — одні з найбільш затребуваних способів впровадження "розумного скла". Технічні характеристики, конструкція і ціна на розумне скло при розробці не має кордонів і цілком залежить від смаків замовника: це може бути віконце, перегородка для зонування квартири або значна скляна стіна по найбільш розумної розцінки в Україні.
C приходом смарт технологій в повсякденне життя, виникла здатність застосовувати смарт скло змінної прозорості в наступних напрямках:

  • конфіденційні приміщення. Для підвищення захищеності в переговорах з покупцем Вам варто тільки просто скористатися спеціальним пультом і скло з автозатемненням стане матовим вмить
  • Рекламно-проекційний екран. Смарт скло протягом менше 1 секунди робиться прозорим / матово-білим і може бути використано для передачі презентації і транслювати чітке зображення з довільного ракурсу
  • вітрини магазинів. Використовуйте і нічний час результативно для реалізації — Ваші рекламні ролики транслюються і трудяться на Вас в тому числі і в темний час доби! У денний час же потенційні клієнти будуть бачити торговий асортимент через затьмарена скло
  • душові кабінки. Розумні скла чудово підходять для дизайнерського рішення в ванних кімнатах — коли людина закриває за собою двері — двері з смарт-скла набуває матовість
  • виставкове обладнання. У неординарне доповнення до виставкових зразків чудово підійде смарт скло із зображенням і функцією трансформувати колір
  • Смарт-скло для авто і смарт-скло в стилі приміщення в різноманітних його виконаннях

Смарт глас плівка для віконних рам і вхідних дверей

Не тільки скляна перегородка вміє змінювати прозорість — двері або вікно в такій же мірі можна зробити з використанням смарт скла. Маятникові, орні дверці і розсувні двері на підставі смарт скла володіють мінімальною вагою і прозорістю, економлять корисну площу будинку, а можливість установки вбудованих жалюзі, автозатемненням скла роблять їх особливо популярними в кабінетах фірм. Додатково непостійна прозорість вікна в світлих приміщеннях може з легкістю виправлено потрібний рівень сонячного світла — і всякі фіранки і жалюзі більш не будуть потрібні! При цьому відсоток пропускання сонячного світла в тому числі і в непрацюючому режимі не менше 60%.

смарт глас

Смарт глас плівка для інтер’єру приміщень і зонування

Розумне скло дозволяє захистити приватність, спільно з тим регулюючи рівень освітлюватися зони. Смарт-скло не пропускає майже 99% шкідливого для будь-якої людини сонячного випромінювання і не дозволяє вигоряти м’яких меблів. Всі наші задоволені покупці відзначають значні енергозберігаючі якості, міцність і витончений зовнішній вигляд. З великим успіхом перегородки та вікна зі smart стеклами використовуються і в інтер’єрі приватних квартир, засклінні балконів, покрівель зимових садів і т.д. Вони використовуються для засклення житлових кімнат, підлог, балконів, горищ і яскравого зонування простору, що припаде до смаку безумовно кожному гостю.

Смарт глас плівка, виробництво і принцип функціонування

Смарт скло має в комплекті звичайний електричний вимикач, який за рахунок дистанційного керування регулює ступінь прозорості. Перемикач може бути швидко інтегрований в програму "розумного будинку", надаючи Вам ще більший рівень контролю і зручності в будинку і скорочуючи час перемикання менше 1 секунди.

Смарт глас плівка

У підставі електрохромноє smartglass скла знаходиться смарт плівка, яка складається зі спеціальних заряджених рідких кристалів. Під дією нешкідливого для яка людей електричного струму частинки беруть організований вид і змінюють свої светопроводящие функції. Якщо ж немає подачі електроенергії, кристали скла діляться в безладному порядку, перешкоджаючи проникненню відкритого сонячного або ненатурального освітлення. Сенсорне, захисне засклення і дистанційне керування затемненням стекол — це інноваційний товар на ринку України і у нас Ви маєте можливість не тільки замовити виробництво смарт-скла для Вашої оселі, а й купити смарт плівку для вікон високого виробничого якості. Для Вас ми розробили наступну модель сервісу:

  1. Підключаємо мікромодуль діммірованія для управління прозорістю;
  2. У комплекті Ви отримаєте пульт дистанційного регулювання або компактну сенсорну електропанель на стіну в приміщенні; управління окремими видами ймовірно через смартфон;
  3. Підключаємо регулятор, який задає сценарій роботи smart скла (наприклад, вдень — прозоро, в нічний час — непрозоро).

Смарт глас плівка в Києві і інших містах

Скло зі змінною прозорістю, ціна якого залежить, в першу чергу від необхідної площі. Ми швидко розраховуємо ціну для кожного клієнта і розумне скло купити не складе труднощів — просто залиште свою заявку на поточному сайті і отримаєте підрахунок протягом години! У нас ціна на смарт-скло нижче, ніж у наших конкурентів і Ви можете не турбуватися про якість надаваних нами послуг, так як ми маємо більше 1000 задоволених клієнтів по всій Україні!

Смарт глас плівка

Смарт глас плівка, характеристики

Розумне скло з мінливою прозорістю — продукт прогресивних методик, який одним натисканням кнопочки або пульта управління перетворюється з прозорого в незворушне матове. Пересувні перегородки з смарт-скла тонкі, стильні і з легкістю увіллються в будь-якій інтер’єр. Smart скло давним давно зарекомендувало себе на світовому ринку і в даний момент розташовується на піку затребуваності і у нас, через легкості в застосуванні і простому принципу роботи. За замовчуванням smart скло матове, але, коли ми включаємо харчування, ми знаходимо миттєвий перехід непрозорого в прозоре скло з дуже високою пропускною здатністю світла до 80%. Представлений інноваційний, високотехнологічний результат дозволяє втілювати в життя творчі та дивовижні оформлення комерційної і житлової нерухомості.

Оцените статью
Добавить комментарий